Увійти

Увійти

Інтенсив "Фотокнига від А до Я"

Кожен професійний фотограф дбає про свою репутацію. Адже гарні відгуки про фотографа дають і моральне задоволення і фінансову винагороду. 

Кожен фотограф прагне мати все необхідне для зйомки професійне обладнання:  і фотоапарат, і об’єктиви,  і спалах…  і багато інших аксесуарів та обладнання.

І звичайно, кожному фотографу потрібні клієнти!!! А для потенційного замовника найкращою візитною карточкою фотомайстерності є не просто фотографії, а їх вдале поєднання. Так, це поєднання у фотоальбоми і фотокниги!!!  Ось тут у багатьох любителів фотографії і професійних, і новачків  і виникають труднощі.

Фотокнига – це фото історія, яка показує вашу професійну майстерність не тільки при фотозйомці, але і ваше вміння донести це до людини,   викликати приємні почуття радості та задоволення, надихати на спогади при кожному перегляді фотоальбому. 

На даний час існує величезна  кількість інформації по створенню фотокниг, проте коли фотограф-початківець сам починає робити перші фотоальбоми, виникає  багато труднощів і затрачається багато часу: на вибір програм для роботи, вивчення інтерфейсу, на вивчення можливостей даної програми… і врешті-решт не завжди  ця важка робота  дає бажаний ефект у вигляді готового продукту  і зовсім не виправдовує наші сподівання.  Що ж робити у даній ситуації?

Працювати шляхом експериментів – добре, проте досить довго.  Як альтернатива, у допомогу багатьом цінителям фотографії школа фотомистецтва «Цифровичок»  започаткувала проведення інтенсиву  "Фотокнига від А до Я".  Дуже приємно, що у цьому нам допоможе професійний фотограф Олександр Данчевський, який за час своєї професійної діяльності – понад 20 років, уже мав змогу випробувати різні методи роботи у даному напрямку. 

Із власних фотографій з фотосесій, з допомогою ноутбуку та під керівництвом майстра своєї справи Олександра, учасники інтенсиву мали змогу ознайомитись із процесом роботи по створенню фотокниг. Робота досить складна, проте дає повноцінний кінцевий продукт.  

Підготовча робота вклачає у себе досить довгий процес встановлення програми на ноутбук, ознайомлення та вивчення інтерфейсу, імпорт фотографій для роботи у програмі, із заздалегідь підготованих фотосесій оброблених фотографій.

Важлива частина роботи включає в себе  етапи: налаштування, вибір та встановлення розміру альбому; розміщення  фотографій на аркушах фотокниги;  можливість редагування,  позиціонування та компонування фотографій на аркушах за шаблоном чи власне розміщення; можливість встановлення  розміру, кольору та товщини ліній обводки;  збереження та пост-обробка готового шаблону… і багато інших функцій; ознайомлення із сучасними методами подання до друку готової фотокниги в онлайн-режимі.

Вдало зроблена фотокнига – результат колективної  роботи і фотографа, як творця фотографій, і сучасних інформаційних технологій, як незамінних помічників  кожного фотографа. 

Власний погляд Олександра Данчевського та його бажання дати  знання кожному учаснику інтенсиву – і професійному фотографу із досвідом роботи, і новачку – початківцю у фотографії дає можливість  впевненими кроками прямувати до зростання практичних навичок  та професійної майстерності у творчості! 

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Наливайка, 16
Телефон: 063 3086753, 067 7911393
Skype: danchevskiy
ICQ: 339205270 
E-MailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш QR-код