Увійти

Увійти

Інтенсив "Студійна зйомка" – 26.01.2013

Школа фотимистецтва «Цифровичок» продовжує проводити професійне навчання своїх випускників та усіх бажаючих, які цікавляться фотографією. 

Нещодавно одним з таких організованих заходів, 26 сiчня 2013 року  відбувся 5-годинний ворк-шоп -  Інтенсив "Студійна зйомка" під керівництвом професійного фотографа Олександра Данчевського.

На зустрічі прийшли, як професійні фотографи, для удосконалення майстерності, так і нові учні школи – для отримання навичок професійної роботи, крім того нові знайомства з творчими однодумцями  як найкраще впливають на результат навчання та здобуття нової  професії – професійний фотограф!

fade На початку інтенсивну, Олександр Данчевський розповів про власне бачення у підході до роботи в студії. Теоретичне навчання підкріплювалось практичними порадами та знайомством із студійним світлом.

Настройки фотокамери прямо пропорційно залежать від світлової схеми в студії, тому цікаві приклади викладача показали нове бачення світла: кут, під яким падає світло на об’єкт зйомки; відстань між фотокамерою, об’єктом зйомки та джерелами світла; кількість джерел освітлення…. Ці та багато інших факторів, якими поділився пан Олександр,  суттєво впливають на якість фотографій та професійність..

fade Під час практичної частини учасники мали можливість побачити та навчитися, реалізовувати та втілити в життя творчий задум Олександра Данчевського, або як це професійно називають «постановка» трьох образів:  «Дівчина… троянда … тату Дракона», «Скрипка. Ноти. Дівчина», «Дівчина … квіти».

fade Перші організаційні кроки у постановці були нелегкими:  підготовка  студійного обладнання та аксесуарів, робота із фонами, розміщення  декорацій, та найголовніше – постановка різних джерел світла. Учасники інтенсивну побачили на практиці ефект від малюючого, заповнюючого, моделюючого, контрового та фонового джерел світла у різних варіантах.

Другим етапом був  сам процес зйомки. Кожен учасник мав змогу фотографувати модель Ольгу Льоду у трьох неперевершених образах...

Як результат, командна робота учасників, моделі Ольги Льоди та викладача Олександра Данчевського і творчий настрій дали чудові знімки кожному учаснику інтенсивну, багато вражень та новий поштовх у творчості та майстерності!

 

До зустрічі на нових організаційних заходах!

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Наливайка, 16
Телефон: 063 3086753, 067 7911393
Skype: danchevskiy
ICQ: 339205270 
E-MailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш QR-код