Увійти

Увійти

Інтенсив "Весільна фотографія" - 20.04.2013

Одна із найважливіших подій  у житті – весілля, коли  зустрічаються усі рідні і близькі, ті люди, яких давно не бачили. Цей день назавжди запам’ятається, в першу чергу, як молодятам, так і усім запрошеним. Саме тому підготовка і організація весілля потребує багато коштів та часу для того, щоб створити незабутнє свято.  Одним із організаційних моментів є вибір фотографа, завданням якого є передати почуття наречених  у цей незабутній для них день, відтворити атмосферу події, показати усі родинні традиції сім’ї. Для того, щоб справитися із цим завданням, фотографу необхідно враховувати багато моментів, а посмішки та задоволення молодят та батьків, буде найкращою винагородою та визнанням професійної майстерності для Вас, як фотографа.

Приємно, що передати свій величезний досвід роботи  у весільній справі, радо згодився професійний фотограф, викладач  школи фотомистецтва «Цифровичок»  Олександр Данчевський на практичному майстер класі «Весільна фотографія», який відбувся 20 квітня 2013 року. 

fade fade На зустріч прийшли фотографи, випускники фотошколи  «Цифровичок», які активно продовжують розвиватись, щоб отримати і практичні рекомендації,  і побачити важливі моменти під час весільної зйомки,  і також, що даний час є дуже важливим, зрозуміти, як можна розкрити індивідуальність молодої пари.  

Під час ворк-шопу  ми побачили, як можна робити фоторепортаж весілля,  як поставити акцент на розкриття характеру та особистості наречених, а також як, показуючи деталі, створити справжню фотоісторію, а це уже не просто звіт, а творча робота, вдало використовувати та поєднувати яку у фотоальбомі прагне кожен фотограф.

fade Весільна фотографія, це не просто зйомка.. Довга підготовча робота до інтенсиву та власне майстерність, з якою Олександр Данчевський показав справжню красу весільної фотографії, принесли щире задоволення усім учасникам інтенсиву та чудові спогади молодій парі у вигляді фотознімків, фотоальбому, слайд-шоу.

Завдяки проведеному ворк-шопу у фотографів появився новий погляд та творчі ідеї для весільної зйомки, що значно допоможе розвиватись та використовувати у власній професійній діяльності.

System.String[]System.String[]System.String[]

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Наливайка, 16
Телефон: 063 3086753, 067 7911393
Skype: danchevskiy
ICQ: 339205270 
E-MailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш QR-код