Увійти

Увійти

Інтенсив "Світло в фотографії" - 09.03.2013

 Дуже часто кожен фотограф має бажання попробувати себе у різних стилях та напрямках  фото індустрії, щоб вибрати для себе те, що йому найбільше подобається фотографувати, тобто сформувати власний стиль. Що це буде, вибирає сам цінитель фотомистецтва, а також дуже часто враховуються побажання замовника: чи це будуть пейзажі, чи зйомка у студії, чи туристичне фото, чи портрет, чи просто зйомка у різних приміщеннях у вишуканому  інтер’єрі, тощо. Проте під час самої зйомки, доволі  часто навіть у досвідчених фотографів виникають  проблеми. Це пов’язано, здавалось би, із таким простим фактором, як освітлення. Воно буває різним, і тому фото, зроблене перший раз, не завжди вдається повторити ще раз, або і взагалі неможливо відтворити на цифровому носії,  відповідно і відчувається розчарування. Тому під час зйомки потрібно звертати увагу на освітлення.  На перший погляд  здається, це зовсім нескладно,  але як показує практика, не завжди все так просто.

Для кращого сприйняття та розуміння «Світла й тіні в фотографії» на допомогу нам школа фотомистецтва «Цифровичок» організувала практичний інтенсив «Світло», який відбувся  9 березня 2013 року.

fade Під час теоретичної частини викладач Олександр Данчевський розповів нам про природне та штучне освітлення; про джерела світла та схеми освітлення, як фізичне явище;  про фактори впливу світла на якість зйомки: про способи заміру експозиції; про вплив кута зйомки; відстані від джерела освітлення до об’єкту зйомки; про способи впливу на зміну світлової схеми з метою реалізації поставлених перед фотографом завдань.

fade Практична частина проходила у готелі «Жорж» м. Львова. По задуму Олександра Данчевського,   модель Ольга Льода, перевтілювалась у різні образи, що зразу ж принесло різноманіття та творчий настрій  усім учасникам майстер-класу.  Зокрема, кожен фотограф - учасник інтенсиву  на різноманітних прикладах побачив можливості використання світла у різних варіантах фотозйомки, секрети заміру експозиції ,  а також прийоми відтворення відображень, відбиття з використанням світлових схем, та способів заміру експозиції, уже добре знаючи, як уникати пересвіту фотографій під час зйомки, як використовувати світло для створення унікальних світлин.

fade Дуже приємно, що фото школа «Цифровичок» дбає про практичні навики, постійний творчий розвиток та професійний підхід  своїх учнів -  фотографів до фотомистецтва, а досвідчений викладач Олександр Данчевський показує шляхи творчого росту та щоразу наповнює усіх новими ідеями та заряджає енергією та натхненням.

Творча співпраця та командна робота дає чудові результати у вигляді неперевершених фотографій для всіх учасників інтенсиву. Знову і знову отримуєш задоволення від роботи у дружній творчій атмосфері однодумців, безцінний досвід роботи зі світлом у різних умовах від майстра своєї справи Олександра Данчевського, позитивні емоції, поради та спілкування.

Нехай здобуті знання допомагають нам реалізовувати власні творчі задуми!!!

 

 

  Ролик з воркшопу Олександра Данчевського "Світло в фотографії". 09-03-2013

 

 

Контакти

Адреса: м. Львів, вул. Наливайка, 16
Телефон: 063 3086753, 067 7911393
Skype: danchevskiy
ICQ: 339205270 
E-MailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наш QR-код